Úvodní stránka → Napsali o nás

Napsali o nás

Politická píseň: festival jako provokace k přemýšlení a změně

9.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní sokolovský Festival politické písně byl Proti pasivitě a v tomto smyslu skutečně přinesl řadu podnětů, více i méně vážných. „Současné noviny jsou stále obrázkovější a triviálnější. Při vší úctě, jinak byste si je vy, čtenáři, nekupovali. Ano, nevyzýváme, nenavádíme lidi k přemýšlení ani k činu, spíše vás už jen bavíme,“ přiznal při zahajovací tématické besedě v kině Alfa vedoucí komentátor deníku MF DNES Martin Komárek. dočti to »

Papalášem roku je David Rath. Vyhrál díky povolebnímu pádu Jiřího Paroubka

6.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní cenu Papaláš roku získal na sokolovském Festivalu politické písně středočeský hejtman David Rath. S velkým odstupem se na druhém místě objevil pražský primátor Pavel Bém. Kvůli povolební situaci byl krátce před koncem ankety vyřazen favorizovaný Jiří Paroubek. dočti to »

Papalášem roku byl na festivalu v Sokolově zvolen David Rath

6.6.2010 – ČTK – Sokolov – Pořadatelé Festivalu politické písně Sokolov letos vyhlásili Papalášem roku středočeského hejtmana Davida Ratha. O jeho vítězství rozhodla anketa, která začala na internetu v dubnu. Jasným vítězem a obhájcem loňského prvenství se dlouho jevil dosavadní předseda ČSSD Jiří Paroubek, krátce před uzavřením ankety z ní byl ale vyřazen. Podle pořadatele akce Miroslava Balatky to byla reakce na dění po volbách a odstoupení Paroubka z funkce předsedy sociální demokracie. dočti to »

Nad pokračováním Festivalu politické písně visí otazník

6.6.2010 – Sokolovský deník – Sokolov – Sokolov – Více než dvacet tisíc hlasů se sešlo v anketě Český papaláš, která si opět po roce vzala na mušku politiky a nastavila jim kritické zrcadlo dočti to »

My a oni v Sokolově

3.6.2010 – Lidové noviny – ODPOSLECHY – Do Sokolova se vrátil Festival politické písně! Humoristé jako Ester Kočičková a rozhněvaní lidé jako J. X. Doležal se vysmívají politické zvůli, hrají k tomu hudebníci, kteří by taky chtěli lepší poměry. Srdečnou podporu akci už vyjádřil kolega Jiří Peňás ve víkendových LN (Vymítání papaláše ze Sokolova), pro úplnost nabídněme pohled, který nenachází tolik nadšení. dočti to »

Festival proti pasivitě opět provokuje

2.6.2010 – MF Dnes – Sokolov – Na dnešní večer chystá Politická píseň Sokolov divadelní představení Zajatci. V zítřejším programu se představí Ester Kočičková, která se ujme také moderování závěrečných koncertů. dočti to »

Řekni Sokolov a ozve se ti píseň. A festival začal

1.6.2010 – MF Dnes – Sokolov – V Sokolově včera začal týdenní multižánrový festival Politická píseň. Odstartoval odhalením monumentu s názvem Obětiště na náměstí Budovatelů. I letos mohou lidé hlasovat v internetových anketách Český papaláš nebo Prasárna roku. Závěr akce obstará dvoudenní koncert pod širým nebem v areálu Bohemie. dočti to »

Festival burcuje proti pasivitě a umí i pobavit

29.5.2010 – MF Dnes – Sokolov – Letošní ročník loni obnoveného Festivalu politické písně Sokolov začne v pondělí a vyvrcholí dvěma koncerty pod širým nebem na sokolovské Bohemii v pátek a v sobotu, akci doprovodí také anketa Krajský papaláš – komunální Štětináč, do které „soutěžící“ nominovaly regionální redakce MF DNES. dočti to »

V Sokolově začíná Festival politické písně

27.5.2010 – Právo – Sokolov – Internetová anketa o největšího českého papaláše jde do finiše. Výsledky vyhlásí během závěrečného koncertu dočti to »

Reinkarnovaný Sokolov podruhé

24.5.2010 – Týden – V loňském roce to ještě vypadalo jako jednorázová recese směrem k časům minulým. Ale Festival politické písně Sokolov opět po roce nabízí bohatý program. dočti to »

Přijďte si vyzkoušet orientační běh

3.6.2010 – Sokolovský deník – Sokolov – Pozvánka dočti to »

Šokovaní lidé slyšeli budovatelskou znělku, ale i Lennona

2.6.2010 – Chebský deník – Sokolov – „Jen řekni Sokolov a ozve se ti píseň, jen řekni Sokolov a kola roztočí se,“ znělo v pondělí z reproduktorů na sokolovském náměstí Budovatelů. Konala se zde vernisáž společné výstavy Náměstí Budovatelů. Ta je součástí Festivalu politické písně Sokolov 2010. dočti to »

12345...7

Novinky

Fotogalerie z celého týdne FPP 2010

20. červen 2010 10:13 Fotky z festivalu 31.5.-5.6.2010 od René Carana

Fotky ze soboty 5.6.2010 – open air koncert FPP areál Bohemie

17. červen 2010 17:57 Fotografie Ladislava Duchoně

anketa Český papaláš 2010 uzavřena

5. červen 2010 11:12 Tak hlasování v anketě Český papaláš 2010 bylo uzavřeno. Ceny od autora Entropy Davida Černého jsou k nahlédnutí zde, večer na open air koncertě bude slavnostní vyhlášení..:) a nevyzvednuté ceny se budou dražit..

Napsali o nás

Politická píseň: festival jako provokace k přemýšlení a změně

9.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní sokolovský Festival politické písně byl Proti pasivitě a v tomto smyslu skutečně přinesl řadu podnětů, více i méně vážných. „Současné noviny jsou stále obrázkovější

Papalášem roku je David Rath. Vyhrál díky povolebnímu pádu Jiřího Paroubka

6.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní cenu Papaláš roku získal na sokolovském Festivalu politické písně středočeský hejtman David Rath. S velkým odstupem se na druhém místě objevil pražský primátor Pavel Bém. Kvůli povolební

Papalášem roku byl na festivalu v Sokolově zvolen David Rath

6.6.2010 – ČTK – Sokolov – Pořadatelé Festivalu politické písně Sokolov letos vyhlásili Papalášem roku středočeského hejtmana Davida Ratha. O jeho vítězství rozhodla anketa, která začala na internetu v dubnu. Jasným

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

DEFENESTRACE 2010

Studentské volby 2010

Změň politiku!

Transparency International

Kulturní pomoc o.s.

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Ministerstvo kultury ČRMladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
Student AgencyHB PrintRenstav - stavební činnost s.r.o.Radio BeatZměň politiku

2009 – 2010 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia