Možnost brigády

Děkujeme všem, kteří chtěli přijít, zejména potom těm, kteří přišli a pomáhali s FPP Sokolov 2009!

Při slově „brigáda" by možná mohlo nejednoho z návštěvníků webových stránek napadnout, že by si mohli výrazně finančně přilepšit. Pravdou ale je, že naše brigády jsou téměř v duchu totalitních pracovních sobot, kdy naši rodiče radostně a bujaře zametali a hrabali prostory před paneláky.. z čiré radosti z práce..:)

No, dost ironie.. FPP je nízkorozpočtová záležitost. Peníze získané na samotné konání akce poskytli partneři a Město Sokolov. Takže vyzýváme další „blázny", kteří jsou ochotni věnovat svůj volný čas, svoje nápady, organizační potenciál, hrubou sílu či jen prostou a vzácnou dobrou vůli.

Potřebujeme lidi, kteří by byli schopni pomoct v těchto oblastech:

Na čtvtek 3.6.2010 od­poledne (popř. pátek 4.6. dopoledne, bude upřesněno) spolehlivé a silné jedince pro pomoc při stavbě pódia a mobilního oplocení areálu. (placeno hodinovou sazbou 50,–Kč)

Na pátek 4.6. a sobotu 5.6.2010 spoleh­livé a příjemné jedince ku pomoci spolehlivému a příjemnému realizačnímu týmu při konání hlavního programu – pomoc při organizaci a jako „pečovatele" o účinkující  umělce, kteří přijedou z různých končin, zkrátka být kapelám k ruce („placeno" dobrým pocitem, setkáním se zajímavými lidmi a také pobytem v uzavřené zóně za podiem, kde bude zdarma občerstvení a nápoje ve výši cca 150,–Kč)

Na neděli 6.6.2010 dopoledne spolehlivé a silné jedince pro pomoc při následném rozebrání pódia a mobilního oplocení. (placeno hodinovou sazbou 50,–Kč)

Na sobotu 5.6. a neděli 6.6.2010 jedince na úklid areálu. Úklid po akci  je poměrně neatraktivní činnost. Proto jsme si dovolili zatraktivnění této práce ohodnocením 80,–Kč/h aspoň „na svačinu" nebo na cestu domů pro ty, kteří přepálí sobotní večer..:) Doufáme, že účastníci nezanechají po sobě až takový „bordel" a budou respektovat jednak naší nízkorozpočtovost a jednak vnímat všudypřítomné odpadkové koše. Přesto bude potřeba prostor na Bohemce uklidit. Loni to nebyl až takový nářez..

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete bez obav e-mail s uvedením, zda máte zájem o dobrovolnou pomoc nebo placenou brigádu s Vaším kontaktem (jméno, e-mail, telefon), abychom Vás mohli informovat o termínu informační schůzky, kde bude proveden také finální výběr pro jednotlivé činnosti.

P.S.: V areálu open-air koncertu bude pro „přespolní" stanové městečko,

Kontakt:

Michaela Reichlová, mreichlova@fpp-sokolov.cz,
mobil: 603 219 537.

Předem děkujeme.

Novinky

Fotogalerie z celého týdne FPP 2010

20. červen 2010 10:13 Fotky z festivalu 31.5.-5.6.2010 od René Carana

Fotky ze soboty 5.6.2010 – open air koncert FPP areál Bohemie

17. červen 2010 17:57 Fotografie Ladislava Duchoně

anketa Český papaláš 2010 uzavřena

5. červen 2010 11:12 Tak hlasování v anketě Český papaláš 2010 bylo uzavřeno. Ceny od autora Entropy Davida Černého jsou k nahlédnutí zde, večer na open air koncertě bude slavnostní vyhlášení..:) a nevyzvednuté ceny se budou dražit..

Napsali o nás

Politická píseň: festival jako provokace k přemýšlení a změně

9.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní sokolovský Festival politické písně byl Proti pasivitě a v tomto smyslu skutečně přinesl řadu podnětů, více i méně vážných. „Současné noviny jsou stále obrázkovější

Papalášem roku je David Rath. Vyhrál díky povolebnímu pádu Jiřího Paroubka

6.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní cenu Papaláš roku získal na sokolovském Festivalu politické písně středočeský hejtman David Rath. S velkým odstupem se na druhém místě objevil pražský primátor Pavel Bém. Kvůli povolební

Papalášem roku byl na festivalu v Sokolově zvolen David Rath

6.6.2010 – ČTK – Sokolov – Pořadatelé Festivalu politické písně Sokolov letos vyhlásili Papalášem roku středočeského hejtmana Davida Ratha. O jeho vítězství rozhodla anketa, která začala na internetu v dubnu. Jasným

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

DEFENESTRACE 2010

Studentské volby 2010

Změň politiku!

Transparency International

Kulturní pomoc o.s.

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Ministerstvo kultury ČRMladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
Student AgencyHB PrintRenstav - stavební činnost s.r.o.Radio BeatZměň politiku

2009 – 2010 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia